Menu Zamknij

#145. Gość w dom…

2 komentarze

    • GrEger

      Faktycznie, była później wersja z jednym kadrem więcej, który trochę poprawiał puentę (krasonolud pytał „Dzwonimy jeszcze raz?”) 🙂 Komentarz był w stylu „dziwię się, że nie trollują dalej tym dzwonkiem”. Niestety nie widzę tej wersji nigdzie na dysku 🙁 Sprawdzę jeszcze starego laptopa.

      Dodatkowy kadr został dodany chyba po jakimś czasie, dopiero przy okazji tłumaczenia RotflPG na angielski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *